Kulinarny Blog Roku 2013

Konkurs na Kulinarnego Bloga Roku 2013 to konkurs organizowany przez producenta masła Lurpak oraz telewizję tvn, TUTAJ znajdziecie więcej informacji na jego temat.

Poniżej prezentuję Wam przepis, który zgłosiłam do konkursu i moją "przygodę" z nim.

ZADANIE "WSZYSTKO Z TRUSKAWKAMI" - 


Pieczona owsianka jogurtowo-truskawkowa

PRZEPIS TYGODNIA


PRZEPIS MIESIĄCA

"Cieszy, że „truskawkowe” zadanie spotkało się z tak dużym odzewem wśród blogerów, gorzej, że przeważały przepisy dość oczywiste - sezon truskawkowy powinien znacznie bardziej pobudzić wyobraźnię. Wybrałem pieczoną owsiankę jogurtowo-truskawkową, po pierwsze dlatego, że ten przepis ma znamiona oryginalności, po drugie zaś gdybym miał coś z proponowanych potraw zamówić, to właśnie ten deser bym najchętniej zjadł."

Piotr Bikont

PRZEPIS KWARTAŁU

29.08.2013 : Kochani! Tydzień temu prosiłam Was o głosy na mój przepis w konkursie Kulinarny Blog Roku 2013 na portalu kulinarni.pl! DZISIAJ CHCĘ WAM PODZIĘKOWAĆ ZA KAŻDY ODDANY GŁOS! Dzięki Wam ... WYGRAŁAM! Jeszcze sama nie mogę w to uwierzyć! Ogromnie się cieszę, to dla mnie wspaniała wiadomość! Nie spodziewałam się, że mogę zajść tak daleko, że MOJA OWSIANKA WYGRA BITWĘ KWARTALNĄ, ale bez Was by mi się to nie udało. Miło mi, że mi kibicujecie i mogę na Was liczyć, że mój przepis Wam się spodobał/posmakował :-))

15.09.2013 WYSTĘP W DZIEŃ DOBRY TVN - przygoda życia!
http://tastyy.blogspot.com/2013/09/wpado-jabko-w-pudding-ja-do-dzien-dobry.html

4 komentarze: