wtorek, 26 sierpnia 2014

Margaryna Śniadaniowa Bielmar - wyniki konkursu!

Kochani! Czas na wyniki konkursu! Wszystkie Wasze kanapkowe propozycje były niezwykle smaczne, więc wybór miałam naprawdę ciężkie. Niestety mogłam wybrać tylko dwóch zwycięzców, chociaż najchętniej wszystkich bym Was nagrodziła! No dobrze, nie zwlekam dłużej, tylko ogłaszam! Wspomnę jeszcze tylko, że na dane do wysyłki od osób nagrodzonych czekam przez najbliższe trzy dni, mój mail: pannamadzia@gmail.com - to co, gotowi?

la Ola - "Moim ulubionym składnikiem pełnowartościowej kanapki jest...łosoś! Najlepiej grillowany (lub wędzony w wersji na ciepło), hojnie skropiony sokiem z cytryny, muśnięty sosem czosnkowym oraz posypany koperkiem ;) Dzięki niemu kanapka może być naprawdę ciekawa, smaczna oraz pełnowartościowa- dzięki temu, że łosoś zawiera pełnowartościowe białko oraz niezbędne kwasy tłuszczowe omega 3 i omega 6." - jestem totalną fanką łososia, więc nie mogłabym obojętnie przejść obok kanapki z tą pyszną, zdrową rybą! 

Karmel - "Mój ulubiony składnik kanapki na śniadanie to twaróg, taki domowy z prawdziwego mleka. To silne wspomnienie z dzieciństwa i niezapomniany smak do dzisiaj. Kanapki takie jadłam u Babci, a twaróg dodatkowo polany był swojskim miodem. Ule stały w ogrodzie więc ten złoty skarb mieliśmy na wyciągnięcie ręki. To właściwie moje dwa ulubione składniki!" - kanapka z twarogiem i miodem to również mój smak dzieciństwa, smak wakacji u babci i dziadka!

4 komentarze: